please wait, site is loading

GOROD ONLAUN

NYT: американські авіакомпанії закликали Білий дім заборонити літаючим у США конкурентам польоти над росією

Американські авіакомпанії закликали Конгрес та Білий дім запровадити обмеження на політ у російському повітряному просторі для іноземних перевізників.

Об этом сообщает Преступная Россия

На цьому фоні, повідомили джерела The New York Times (NYT), Мінтранс США підготував проект наказу про заборону китайським авіакомпаніям, які доставляють пасажирів до Сполучених Штатів, літати через Росію.

Як пише газета, після заборони на польоти в російському повітряному просторі час маршруту та витрата палива американських авіакомпаній сильно збільшився. При цьому перевізникам довелося змінити графік тихоокеанських рейсів та знизити максимальну кількість пасажирів та обсяг вантажів.

У зв’язку з цим, пише NYT, посилаючись на звернення перевізників, іноземні авіакомпанії отримують більше пасажирів на рейсах до США та з них. Airlines for America оцінила втрати американських авіакомпаній у $2 млрд на рік.

Як пише газета, ініціативу підтримали Мінтранс США, який запропонував адміністрації американського президента Джо Байдена проект про заборону китайським авіакомпаніям літати через російський повітряний простір, якщо вони доставляють пасажирів до США.

У сенаті закликали заборонити польоти над Росією авіакомпаніям, що літають у США, ще в лютому, повідомляв Reuters. Після широкомасштабного нападу Росії на Україну низка країн, зокрема США, ЄС, Великобританія, Канада закрили повітряний простір для російських літаків. Москва у відповідь заборонила політ над своєю територією для 36 країн.


Источник: Русский репортер